Aktuality

Pátek 20. 11. 2020

Úspěšné 4 km sanačních vrtů v náročných podmínkách

Úspěšné 4 km sanačních vrtů v náročných podmínkách

 

Green Gas DPB pokračuje v realizaci široké škály vrtných činností dokončením technologicky náročné zakázky na 4 km vystrojených sanačních vrtů do hloubek až 37 m, souvisejících se stavbou komplexu vrtaných podzemních hydraulických stěn pro Sdružení společností „GEOtest,a.s. – DEKONTA,a.s. - BauGeo, s.r.o v Olšanech u Prostějova.

Čtvrtek 1. 10. 2020

Green Gas DPB je součástí inovativních projektů

Společnost Green Gas DPB se úspěšně podílela na tříletém mezinárodním vědecko-výzkumném projektu METHENERGY PLUS,

Úterý 29. 9. 2020

Široká škála vrtných prací nejmodernější technikou Nordmeyer 6x6

Naše vrtná souprava Nordmeyer 6x6!

Čtvrtek 11. 6. 2020

Nová, inovativní a spolehlivá… Naše nová vrtná souprava Nordmeyer 6x6 je tady!

Souprava patří k nejmodernějším svého druhu v České republice, je určena hlavně pro vrtání hydrogeologických, inženýrskogeologických vrtů, studní, vrtů pro tepelná čerpadla a vrtů pro anody či geologický průzkum. 

Pátek 5. 6. 2020

Úspěšná příprava pro řešení starých ekologických zátěží

V období března až května realizovali naši zaměstnanci přípravné stavební práce pro komplexní sanaci staré ekologické zátěže ve společnosti Spolana s r.o. v Neratovicích. 

Čtvrtek 30. 4. 2020

Pečujeme o naše zaměstnance a pomáháme potřebným

Mimořádná situace stále pokračuje. Zdraví nás všech je vždy na prvním místě. Naši zaměstnanci mohou využívat ochranné prostředky jako nanoroušky, nákrčníky Respillon s multifunkčním využitím, látkové roušky a desinfekční prostředky.

Čtvrtek 26. 3. 2020

Slovo generálního ředitele Green Gas DPB, a.s.

My všichni, naši zaměstnanci, obchodní partneři i dodavatelé čelíme mimořádné situaci. Zdraví nás všech je vždy na prvním místě. Denně získávám informace o tom, jak si v Green Gas DPB aktuálně vedeme. Průběžně přijímáme opatření s cílem maximálně přispět k prevenci proti šíření nákazy COVID-19 a udržet provoz. 

Úterý 4. 2. 2020

Společnost Green Gas DPB provádí inovativní sanační technologie na bázi injektáží

Společnost Green Gas DPB realizovala v roce 2019 pro MEGA, a.s. speciální technické vrtné a injektážní práce na lokalitě ostravských lagun OSTRAMO v místě výskytu kontaminace podzemních vod kyselými solankami z rafinace olejů. 

Středa 22. 1. 2020

Hluboké vrty pro tepelná čerpadla v Hradci Králové

Společnost Green Gas DPB realizovala v období května až srpna 2019 v Hradci Králové na stavbě Nové budovy ČSOB pro Geosan Group, a.s. celkem 107 vystrojených vrtů s využitím technologie vrtání dvojitou hlavou do hloubek 180 m resp. 200 m pro instalaci tepelných čerpadel.

Úterý 14. 1. 2020

Využití unikátní technologie pro velkoprůměrové vrtání

Jednou z aktivit, které nabízí společnost Green Gas, jsou vrtné a sanační práce. V roce 2019 společnost realizovala jeden velkoprůměrový vrt na uhelném dole společnosti PG Silesia ve městě Czechowice-Dziedzice v Polsku. Unikátnost využité technologie spočívá v rozměrech a možnostech vrtací hlavy soupravy, která vrt provedla.

Výpis: 31-40 z 47


© 2010-2022 Green Gas DPB a.s., všechna práva vyhrazena.