energetika

Elektřina a teplo

Vyrábíme elektřinu a teplo z vlastních zdrojů paliva

Elektřinu a teplo vyrábíme pomocí kogeneračních jednotek, které mohou využít až 90 % dodaného paliva a efektivně ho přeměnit na elektrickou energii a teplo. Jako jeden z mála výrobních zdrojů dokážou využít palivo s nízkou výhřevností, jakým je důlní plyn. Jsme tak nezávislí na dodávkách zemního plynu z distribuční soustavy od externích dodavatelů a můžeme garantovat stabilní dodávku elektřiny a tepla.

elektřina a teplo
elektřina a teplo

Využití lokálního zdroje paliva

Díky vlastním zdrojům a těžbě důlního plynu nejsme závislí na dodávkách paliva. Elektřinu a teplo tak můžeme vyrábět za každé situace.

Ochrana životního prostředí

Využíváním důlního plynu zabraňujeme jeho volnému úniku do atmosféry, kde způsobuje skleníkový efekt. Zároveň přispíváme k bezpečnosti obydlených území v pohornické oblasti i v Moravskoslezském kraji.

Proč spolupracovat právě s námi?

Energetická soběstačnost regionu

Díky rozmístění kogeneračních jednotek v různých lokalitách regionu zabezpečujeme výrobu elektřiny a tepla přímo v místě jejich spotřeby. Snižujeme tak energetické ztráty při transportu a závislost na elektrické energii vyrobené mimo Moravskoslezský kraj.

20 let zkušeností

Výrobou elektřiny a tepla v kogeneračních jednotkách se zabýváme už téměř 20 let. Kogenerační jednotky provozujeme v 15 lokalitách Moravskoslezského kraje, čímž přispíváme k energetické soběstačnosti regionu.

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111