inženýrské služby

Měření úniků tepla

Nabízíme odborné termovizní měření

S využitím termovizních přístrojů realizujeme měření úniků tepla domácností, měření kritické infrastruktury a revize těsností uvnitř budov pro soukromé i veřejné subjekty. Termokamera zachytí problematická místa jako jsou nevyhovující izolace střech, konstrukční vady a vady těsnosti oken, které vedou k nadměrné vlhkosti uvnitř objektů. Díky termovizi můžeme vytipovat úniky plynů, revize podlahového topení nebo vady elektrického vedení, kde dochází k nadměrnému přehřívání a opotřebení klíčových komponent.

Měření jako důkaz

Termosnímky lze použít u novostaveb jako informaci o skutečném stavu kupované nemovitosti, popřípadě u reklamací. U straších domů můžete snáze naplánovat zateplení a konkrétní rekonstrukci.

Podmínky měření

Ideálním obdobím pro kvalitní termo-snímkování jsou zimní měsíce, maximálně od listopadu do března, kdy bývá největší rozdíl mezi teplotami uvnitř domů a vnějšími teplotami a informace jsou tak nejpřesnější.

Proč spolupracovat právě s námi?

Úspora nákladů

Díky termosnímání můžete ušetřit náklady za teplo a zároveň levněji a efektivněji plánovat opravy na konkrétně specifikovaných kritických místech, která vyžadují vaši pozornost. 

Individuální přístup

Poskytujeme měření úniků tepla s využitím inovativní kamery dle individuálních potřeb zákazníků pružně, rychle a kvalitně.

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111