inženýrské služby

Georadarový průzkum

Vyhledáme podzemní objekty a inženýrské sítě i bez vrtání

Georadar je technologie, která vidí pod zem, aniž by ji musel jakkoliv narušit. Díky tomu dokážeme vyhledat staré podzemní objekty, betonové sklípky, kanalizační skruže, inženýrské sítě a další struktury, které nezjistíte z mapových nebo jiných historických podkladů.

Poslouží vám jako prvotní neinvazivní průzkumná metoda, abyste ověřili podloží pro výkopové a sanační práce například v místech starých průmyslových nebo historických objektů. A nebo pomůže přesně identifikovat lokalitu pro archeologické průzkumy.

Geofyzikální průzkum
Geofyzikální průzkum

Neinvazivní metoda

Díky georadarovému průzkumu zjistíte, kde na pozemku vedou inženýrské sítě, jako jsou plyn, kanalizace nebo elektřina, aniž byste museli kopnout do země.

Efektivnější práce

Na základě dat získaných z geofyzikálního průzkumu můžete plánovat další sanační, výkopové nebo vrtné práce mnohem efektivněji a s nižšími náklady.

Proč spolupracovat právě s námi?

Odborná posudková činnost

Nabízíme komplexní služby dle zákona č. 254/2019 sb. „Zákon o znalcích, znaleckých kancelářích a znaleckých ústavech“ v oboru těžba. Na odbornost a kvalitu naší práce se můžete spolehnout.

Projekt na míru 

Zpracujeme pro vás individuální cenovou nabídku na základě vašich požadavků a osobní návštěvy lokality. Projekt naplánujeme, zrealizujeme a připravíme závěrečnou zprávu.

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111