energetika

Teplo

V některých lokalitách Moravskoslezského kraje je stále možnost odběru naší tepelné energie

Teplo vyrábíme primárně pomocí kogeneračních jednotek a případně i plynových kotelen. Kogenerační jednotky dokáží využít i palivo s nízkou výhřevností, jakým je důlní plyn, který získáváme převážně z vlastních lokálních zdrojů. Díky tomu, že kogenerační jednotky jsou provozovány v nepřetržitém režimu, vám můžeme zajistit v místě výroby dostupný zdroj tepelné energie.

Teplo
Teplo

Spolehlivost

Nepřetržitě monitorujeme všechny aktivity a mimořádné situace řešíme okamžitě. Můžete se tak spolehnout na stabilní dodávky tepla.

Inovace

Provozujeme energetická zařízení, která nám umožňují využít metan s nižší koncentrací. Zároveň se podílíme na inovativních projektech v regionu, abychom zajistili dostatek tepla z lokálních zdrojů a přispívali ke kvalitě životního prostředí.

Proč spolupracovat právě s námi?

Ekologická výroba

Využíváním důlního plynu zabraňujeme jeho volnému úniku do atmosféry, kde by přispíval ke vzniku skleníkového efektu. Zároveň zajišťujeme bezpečnost obydlených území v pohornické oblasti.

Cenová dostupnost

Vše od těžby paliva ke spotřebě výsledného tepla realizujeme sami, máte tak jistotu, že naše tepelná energie bude dlouhodobě cenově dostupná. Projekt připravíme na míru vašim potřebám a možnostem dané lokality.

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111