Jsme Green Gas DPB

Více než 60 let zkušeností a široká nabídka specializovaných služeb

Naše historie sahá do roku 1960. Tehdy vznikla společnost Green Gas DPB, abychom zajistili prevenci související s odplyňováním a odvodňováním důlních polí, když narůstala těžba černého uhlí v Ostravsko-Karvinském revíru.

Postupně jsme do nabídky přidávali další komplexní inženýrské služby, vybudovali jsme systém pro monitoring seismicity a začali provádět různé typy vrtných prací, abychom zajistili bezpečnost a stabilitu horninového prostředí.

Naše mise 

Skrze naše komplexní aktivity v oblasti plynárenství a energetiky a další expertní inženýrské služby podporujeme ekologii, bezpečnost a energetickou soběstačnost Moravskoslezského kraje.

Naše vize

Využíváme naše mnohaleté zkušenosti a jedinečné know-how ve výrobě i poskytování služeb k maximální spokojenosti našich zákazníků.

Tým zkušených profesionálů

Pro všechny obory naší činnosti máme vysoce kvalifikované experty s dlouholetými zkušenostmi. Dokážeme se tak přizpůsobit vašim specifickým potřebám a můžete se spolehnout na kvalitu naší práce.

Green Gas
Green Gas

Když postupně docházelo k útlumu těžby uhlí, začali jsme se věnovat zahlazování následků hornické činnosti, abychom přispěli k ochraně životního prostředí. Zároveň jsme rozšířili pole působnosti našich vrtných činností do zahraničí: do Španělska, Německa, Švýcarska, Polska, Řecka, Turecka a Slovenska.

Díky našemu zasazení o zahlazování následků hornické činnosti jsme získali práva na těžbu a využití důlního plynu. Začali jsme tak vyrábět elektřinu a teplo pomocí kogeneračních jednotek a dali využití perspektivnímu zdroji energie. Našimi komplexními aktivitami chceme přispívat k bezpečnosti a energetické soběstačnosti regionu. Dnes je v našem týmu 260 zkušených profesionálů z různých oborů.

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111