inženýrské služby

Atmogeochemický průzkum

Provádíme průzkum výstupů důlních plynů na povrch

Atmogeochemický průzkum území (metanscreening) vám poskytne základní informace o skutečném stavu pozemku v souvislosti s výstupem důlních plynů na povrch. Měřením výstupů metanu a oxidu uhličitého v Moravskoslezském regionu se zabýváme přes 25 let.

Kromě měření nabízíme také návrh a zpracování projektové dokumentace protiplynových opatření pro zajištění bezpečnosti staveb a obyvatel.

Atmogeochemie
Atmogeochemie

Akreditováná metoda

Naše zkušební laboratoř č. 1091 je už přes 20 let akreditovaná ČIA podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Na přesnost našich dat se tak můžete spolehnout.

Znalost regionu

Díky dlouholetým zkušenostem detailně známe regionální souvislosti hornické a pohornické činnosti a s nimi spojené problémy s výstupy metanu a oxidu uhličitého.

Proč spolupracovat právě s námi?

Přes 25 let měření v regionu

V regionu působíme přes 25 let a za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti s terénním měřením a vyhodnocováním získaných dat. Díky znalostem hornické činnosti umíme vyhodnocovat data v souvislostech s těžbou uhlí a geologickou stavbou regionu. 

Navrhneme preventivní opatření

Na základě zjištěných dat pro vás navrhneme preventivní protiplynová opatření a zpracujeme projektovou dokumentaci pro zajištění bezpečnosti staveb. Připravujeme také projekty plynových sanací a revitalizace území po ukončení těžby černého uhlí. Testujeme, analyzujeme a vyhodnocujeme zdroje metanu.

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111