inženýrské služby

Inženýrské služby

Jsme odborníci na široké spektrum geovědních oborů

Nabízíme specializované služby se zaměřením na geologické, hydrogeologické, geofyzikální a atmogeochemické práce, a to od projektování až po realizaci. Podílíme se na řešení dopadů těžby uhlí v regionu, jako jsou výstupy metanu, nebezpečí nakládání s odpadními vodami nebo monitoring technické seismicity. Máme statut znalecké kanceláře v oboru těžba, na kvalitu naší práce se tak můžete spolehnout.

Inženýrské služby
Inženýrské služby

Tým zkušených odborníků

V našem týmu máme odborníky vybavené potřebnou kvalifikací, certifikáty a praxí, kteří jsou připraveni řešit problémy z oborů ložiskové a environmentální geologie, hydrogeologie, geomechaniky a geofyziky.

Detailní znalost regionu

V regionu už působíme více než 60 let, během kterých jsme získali bohaté zkušenosti s řešením nejrůznějších situací způsobených hornickou činností.

Proč spolupracovat právě s námi?

Přispíváme k bezpečnosti regionu

Našimi komplexními činnostmi od monitoringu seismicity až po měření výstupu metanu či radonu se podílíme na zajišťování bezpečnosti obyvatel regionu.

Více než 60 let zkušeností

Už šest dekád sbíráme a vyhodnocujeme data a aktivně se zabýváme prevencí rizik spojených s hornickou činností. V našem týmu jsou odborníci, kteří dokážou řešit širokou škálu problémů.

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111