Aktuality

Pondělí 15. 11. 2021

Podpora mladých cyklistů

Podpora Srdcařů pokračuje díky dalšímu úspěšnému projektu Nadace OKD se zapojením patrona, našeho zaměstnance Václava Uvíry. „Rukávky a nohavičky pro cyklistické závodníčky“ nesl název projektu v programu Srdcovka Cyklistického klubu CK Orlík Orlová, díky kterému mají mladí závodníci tepelnou pohodu při trénincích a závodech v chladnějších měsících.

Pátek 15. 10. 2021

Ocenění věrných zaměstnanců

Společnost Green Gas DPB ocenila na slavnostním setkání celkem 34 zaměstnanců, kteří v letošním roce slaví svá významná pracovní výročí: 20, 25, 30 nebo 35 let ve společnosti.

Středa 22. 9. 2021

Talent a Knowledge Management

Právě jsme zahájili práci s talenty, klíčovými zaměstnanci a senior manažery. V rámci lidských zdrojů usilujeme mimo jiné o maximální využití potenciálu vlastních zaměstnanců tak, aby byla zajištěna výkonnost a budoucí rozvoj.

Pátek 3. 9. 2021

Srdcem k florbalu a dětem

Minigranty pokračují dalším úspěšným realizovaným projektem. Marie Moravcová za přispění Nadace OKD v programu Srdcovka udělala radost mnoha dětem i rodičům pořádáním příměstského tábora florbalového klubu Paskov Saurians.

Pátek 20. 8. 2021

Georadar vidí do podzemí

Společnost Green Gas DPB v letošním roce úspěšně realizovala georadarové průzkumy k zaznamenání anomálií pod povrchem země. Ověření a dohledání starých jam na Opavsku, kde probíhá rozsáhlá rekonstrukce a budování kulturního a rekreačního zázemí pro návštěvníky, přispělo k zajištění bezpečného prostředí pro návštěvníky.

Středa 11. 8. 2021

První letošní projekt Srdcaře

V rámci minigrantu Srdcovka vyhlašovaného Nadací OKD byl v letošním roce realizován první projekt zaměstnance Green Gas DPB, Jana Holanika. Téměř stovka závodníků se sešla, aby poměřili síly v plavání, běhu a jízdě na kole v rámci 18. ročníku X-RunTo Triathlon v Brušperku.

Pondělí 12. 7. 2021

Pokračujeme v pomoci na Hodonínsku… Přidejte se!

Další týden pomoci zaměstnanců Green Gas DPB na Hodonínsku. 

Sobota 3. 7. 2021

Pomáháme na Hodonínku… Přidejte se!

Společnost Green Gas DPB pomáhá v tornádem postižených oblastech. Tento týden první skupina celkem 5 zaměstnanců s nákladním autem společnosti Green Gas DPB pomáhá obcím na Hodonínsku. 

Pátek 18. 6. 2021

Živě vrtání pro tepelná čerpadla

Živě vrtání pro tepelná čerpadla

Zajímá vás, jak probíhá vrt pro tepelná čerpadla? Jak efektivně využít geotermální energie, která patří mezi obnovitelné a stabilní zdroje tepla a je výsledkem působení tepelné energie zemského jádra? Green Gas DPB je zkušeným odborníkem v realizaci vrtných v různém typu podloží…

Pondělí 24. 5. 2021

Inovujeme s maximálním využitím přírodních zdrojů

Společnost Green Gas zprovoznila další dvě unikátní zařízení tzv. tandem mixery na lokalitách Vrbice a Muglinov, která umožňují spalování plynu s koncentrací metanu nižší než 30%.

Výpis: 11-20 z 47


© 2010-2022 Green Gas DPB a.s., všechna práva vyhrazena.