Aktuality

Úterý 20. 9. 2022

Mezinárodní studenti v Green Gas DPB

Společnost Green Gas DPB úzce a dlouhodobě spolupracuje s VŠB-TUO. Na konci srpna proběhla na pracovištích Green Gas DPB exkurze zahraničních studentů letní školy se zaměřením na geotVSBermální energii v rámci projektu GeoUS.

Čtvrtek 1. 9. 2022

Green Gas DPB na EXPO v Katovicích

Společnost Green Gas DPB zve partnery na mezinárodní veletrh Expo Katovice věnovaný hornictví, energetice a metalurgii, který proběhne ve dnech 6. – 9. září 2022 v Katovicích. 

Pondělí 15. 8. 2022

Den s… Nově v Green Gas DPB… Práce s talenty…

Naši talenti mají možnost získat v rámci společnosti Green Gas zajímavou pracovní zkušenost: strávit Den s …vybranou pracovní pozicí.

Úterý 19. 7. 2022

Připravujeme areál Sviadnov k následné výstavbě

Společnost Green Gas RE, s.r.o. byla založena dne 17.10.2018 jako dceřiná společnost Green Gas DPB, a.s. a je vlastníkem průmyslového areálu ve Sviadnově na území bývalého dolu Staříč. 

Pondělí 18. 7. 2022

Volná pracovní pozice SPECIALISTA OBCHODU

Jsme společnost s více než 60letou tradicí podnikající v oblasti výroby elektrické energie a tepla, těžby a prodeje důlního a karbonského zemního plynu a služeb v oblasti geologie a povrchového a důlního vrtání a přijmeme do svého týmu kolegyni/kolegu na pracovní pozici:

Středa 22. 6. 2022

Nově obchodní ředitel

Green Gas DPB má obchodního ředitele, Ing. Radka Dvořáka. 

Úterý 21. 6. 2022

„Zelená firma“ nejen dle názvu

Společnost Green Gas DPB se zapojila do projektu Zelená firma a umožňuje tak svým zaměstnancům bezplatně odevzdat odpadní elektrozařízení, baterie a akumulátory. Zároveň je tím bez nutnosti cesty na speciální místo zpětného odběru podporujeme v ekologickém chování a s tím související recyklací, při které se mění odpadní elektrozařízení na znovu použitelný materiál.

Středa 1. 6. 2022

Den dětí zaměstnanců Green Gas DPB

Úspěšně proběhl Den děti pro rodinné příslušníky zaměstnanců společnosti Green Gas DPB pod taktovkou odborové organizace, který se konal 14. května 2022 v areálu Sokolík ve Frýdku-Místku. 

Čtvrtek 19. 5. 2022

Dílenské činnosti k vašim službám

Společnost Green Gas nejen přispívá k bezpečnosti regionu, nabízí také vrtné práce a širokou škálu dílenských činností. 

Pondělí 16. 5. 2022

Sbírka pro Ukrajinu

Zaměstnanci společnosti Green Gas DPB se zapojili do sbírky základních potřeb na podporu aktivit zaměstnance Petra Toporcera, který se aktivně ve svém volném čase zapojuje pod hlavičkou Lokalizačního záchranného sboru ČR do dobrovolnické činnosti.

Výpis: 1-10 z 53


© 2010-2022 Green Gas DPB a.s., všechna práva vyhrazena.