Zlepšení úspor s pomocí měření úniků tepla

Pondělí 4.12.2023

Každý z nás si přeje, aby jeho domov byl teplý a útulný. Ale co když ztráty tepla způsobují, že vaše topení pracuje na plné obrátky a přesto se nedokážete dostatečně zahřát?

Úniky tepla jsou jedním z hlavních faktorů, které způsobují zvýšení nákladů na vytápění a ochlazování. Ztráty tepla mohou být způsobeny různými faktory, včetně nedokonalé izolace, prasklin a mezí ve stavební konstrukci nebo zastaralých topných systémů. Ale jak zjistit, kde jsou problémy a jak je vyřešit? Společnost Green Gas má pro vás řešení: Měření úniků tepla. Provádíme termovizní měření na různých fasádních površích v různých klimatických podmínkách v rámci celého Moravskoslezského kraje. To platí jak pro novostavby, tak pro budovy před i po rekonstrukci.

Měření termokamerou je také možné využít v průmyslových provozech nebo na fotovoltaických elektrárnách. Touto metodou umíme snadno určit kritická místa na průmyslových strojích, hotspoty na fotovoltaických panelech, anebo místa spojů vysokonapěťového vedení, kde dochází k přehřívání, a tudíž nadměrnému opotřebení vašeho vybavení. Tím Vám dokážeme pomoci ke snadnější a výrazně rychlejší identifikaci problémových míst, kde je nutné provézt servis nebo nutnou výměnu. Nabízíme individuální řešení na klíč za příznivou cenu, jež je nezbytným krokem k realizaci opatření pro snížení spotřeby energie a úsporu nákladů.

Jak funguje měření úniků tepla?

Měření úniků tepla je proces, který umožňuje určit, kde a jakým způsobem se teplo ztrácí z vašeho domu, průmyslové budovy nebo dalších stavebních objektů. Toho se obvykle dosahuje několika různými metodami, včetně termografie, která používá infračervenou technologii k identifikaci tepelných rozdílů ve stěnách, stropu a podlaze. Naše společnost je zde proto, abychom vám pomohli s tímto procesem.

Měření úniků tepla je klíčovým krokem ke zlepšení energetické efektivity vašeho stavebního objektu, což vám umožní ušetřit peníze a zvýšit komfort.

Zlepšení úspor s pomocí měření úniků tepla

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111