Úspěšný Den dětí pod záštitou odborové organizace

Středa 26.6.2024

Minulý víkend jsme měli tu čest hostit tradiční Den dětí pod záštitou naší odborové organizace. Byl to den plný radosti a soutěží pro 93 dětí a jejich rodiny, kteří se sešli, aby společně oslavili tuto výjimečnou událost.

Děti se soutěžily v různých disciplínách, jako je házení balonkem do terče, skákání v pytli, střelba, chytání rybiček či technické disciplíny jako zatloukání hřebíků a šroubování matiček. Atmosféru akce umocnilo množství aktivit, včetně bublifuku, malování na tvář, modelování balonků a jízdy na čtyřkolkách. Všichni účastníci si mohli vychutnat chuťové lahůdky, jako je cukrová vata a popcorn, a nechyběl ani vynikající oběd pro všechny.

Předseda odborové organizace Jaroslav Čechmánek vyjádřil své uznání všem organizátorům, kteří se podíleli na skvělé přípravě a provázeli děti během soutěží. „Těší mě, že každý rok můžeme přivítat i nové tváře dětí, které se skvěle zhostily všech soutěžních výzev,“ dodal.

Tento Den dětí nejen posílil rodinnou atmosféru našeho pracovního kolektivu, ale také přispěl k budování trvalých vzpomínek a pout mezi našimi zaměstnanci a jejich blízkými.

Úspěšný Den dětí pod záštitou odborové organizace

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111