Setkání s jubilanty

Úterý 24.10.2023

Minulý týden jsme v Green Gas oslavili mimořádný milník v kariérách našich kolegyň a kolegů setkáním s našimi 24 jubilanty. Zástupci vedení společnosti i odborové organizace předali letošním oslavencům věcnou odměnu dle odpracovaných 20, 25, 30, 35 nebo dokonce 40 let ve společnosti.

Abychom Vám přiblížili, co znamenají tato léta pro některé z našich kolegů, sdílíme slova pana Částka, vedoucího odboru personálních věcí: „V roce 1981 jsem nastoupil do společnosti jako horník, vrtač po přerušení studia na vysoké škole, které jsem úspěšně při zaměstnání dokončil v roce 1986. Na odboru ekonomiky jsem pracoval jako samostatný normovač. Byl jsem u vzniku akciové společnosti DPB, tehdy dceřiné společnosti OKD v roce 1991. Posledních 32 let jsem tvořil a realizoval mzdovou a personální politiku společnosti jako vedoucí odboru personálních věcí. Nejvíce si cením dlouhodobých vztahů s kolegy a kolegyněmi, příjemného pracovního prostředí a konstruktivních diskusí s odborovými partnery.“ 

Děkujeme všem letošním 24 jubilantům Green Gas za mnoho let oddanosti, nasazení i přátelství. Gratulujeme k významnému pracovnímu výročí. 

Setkání s jubilanty

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111