Ocenění věrných zaměstnanců


Pátek 15. 10. 2021

Společnost Green Gas DPB ocenila na slavnostním setkání celkem 34 zaměstnanců, kteří v letošním roce slaví svá významná pracovní výročí: 20, 25, 30 nebo 35 let ve společnosti.

Stali se zkušenými odborníky ve svém oboru, využili svůj potenciál na různých pracovních pozicích v rámci společnosti a někteří se postupně vypracovali do vedoucích pozic. Děkujeme všem za věrnost, loajalitu, pracovní nasazení a angažovanost při předávání zkušeností mladším generacím.

Jedním z čerstvých „pětatřicátníků“ je pan Petr Daněk:

Do společnosti DPB jsem nastoupil v roce 1986 na pozici provozní zámečník, v průběhu dalších let jsem ještě vykonával práci strojního a provozního zámečníka a od roku 2015 pracuji jako mechanik kogeneračních jednotek. Výhody věrnosti jedné společnosti vidím především v postupném získávání a rozšiřování zkušeností a znalostí. Rád se vždy podělím o své zkušenosti s kolegy, kteří si ke mně přijdou pro radu. Práce mě ani po tolika letech bavit nepřestala. Důležité je vykonávat úkoly se zájmem a vědomím, že to má smysl. Vedle povahy práce si velmi cením lidských vztahů na pracovišti.© 2010-2022 Green Gas DPB a.s., všechna práva vyhrazena.