Nový benefit k soukromému využití zaměstnanců

Úterý 30.1.2024

Spokojenost zaměstnanců je nezbytným kamenem úspěchu každé společnosti. Kvalitní pracovní prostředí, motivační systém i atraktivní nabídka benefitů jsou klíčovými faktory, které přispívají ke spokojenosti stávajících i nových zaměstnanců.

Zaměstnanci Green Gas mají možnost využít zdarma nový typ benefitu: Právní a daňovou poradnu prostřednictvím platformy Verdikto.com. On-line konzultace s právními a daňovými odborníky nabízí pomoc při řešení různorodých osobních situací, jako jsou například sousedské spory, dědictví, koupě či prodej auta/nemovitosti, otázek týkajících se insolvence, výživného a mnoho dalšího.

V dnešním rychle se měnícím prostředí a komplexním daňovém systému mohou zaměstnanci využít nového benefitu k získání odborných rad, které jim pomohou vypořádat se s různými osobními či finančními situacemi a dosáhnout maximální spokojenosti v pracovním i osobním životě. Přístup k právním a daňovým konzultacím na Verdikto.com je dalším krokem směrem k poskytování komplexní podpory pro zaměstnance Green Gas.

Nový benefit k soukromému využití zaměstnanců

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111