Nová, inovativní a spolehlivá… Naše nová vrtná souprava Nordmeyer 6×6 je tady!

Čtvrtek 11.6.2020

Souprava patří k nejmodernějším svého druhu v České republice, je určena hlavně pro vrtání hydrogeologických, inženýrskogeologických vrtů, studní, vrtů pro tepelná čerpadla a vrtů pro anody či geologický průzkum.

Předností naší nové vrtné soupravy je realizace vrtných prací souběžně se zavrtáváním pažnic k průběžné stabilizaci stěn vrtu. . Realizace těchto dvou kroků zároveň umožňuje zrychlit činnosti až o 30 % oproti klasické technologii vrtání. Nově je možné také využívat elektronické předvolby režimů vrtání a tím usnadnit a zrychlit obslužné činnosti soupravy.

Nově tak Green Gas DPB má k dispozici 9 vrtných souprav pro povrchové vrtání, které jsou připravené poskytovat kvalitní služby našim zákazníkům v oblasti vrtných prací. Hydrogeologické vrty jsou vrty pro studny, kdy s novou technologií je možné vyvrtat studnu pro průměr výstroje až 200 mm a hloubce 100 m již za dva dny. Díky inženýrskogeologickým a průzkumným vrtům zjišťujeme skladbu podloží pro budoucí stavby či sanaci kontaminovaného horninového prostředí a podzemních vod. Vrty pro tepelná čerpadla na principu země-voda přináší tepelnou pohodu pro obytné budovy či velké průmyslové objekty. Vrty pro anody? Každá železná konstrukce jako jsou plynovody, mosty a další se potýkají s korozí a je možné je ochránit anodovou ochranou, jejíž součástí jsou i hloubkové vrty. Široká paleta vrtů… do hloubky až 400 m…o průměru až 419 mm.

Nová, inovativní a spolehlivá… Naše nová vrtná souprava Nordmeyer 6×6 je tady!

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111