Náš tým posiluje ředitel pro strategii

Pondělí 1.7.2024

Řady Green Gas DPB rozšířil Ing. Lukáš Roubíček, Dr. Nově ředitel pro strategii s mnohaletou praxí přináší do naší společnosti bohaté zkušenosti a nadšení pro řízení strategických projektů v oblasti energetiky.

Green Gas jako specializovaná regionální společnost se dlouhodobě zabývá těžbou a využitím důlního a karbonského plynu, výrobou elektřiny a tepla z vlastních zdrojů paliva, vrtnými pracemi z povrchu i v podzemí a je odborníkem na široké spektrum geovědních oborů. Svou pestrou škálou činností a znalostí zejména lokálních podmínek Green Gas dlouhodobě přispívá k bezpečnosti a energetické soběstačnosti regionu.

Náš tým posiluje ředitel pro strategii

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111