Exkluzivní nabídka vrtů pro tepelná čerpadla

Pondělí 22.4.2024

Máte zájem o systém tepelného čerpadla země-voda? Využijte naši jedinečnou akci u příležitosti spuštění našich nových webových stránek www.greengas-drilling.cz! Za cenu 1 500 Kč za metr Vám nabízíme kompletní servis vrtu - odvrtání do požadované hloubky, vystrojení geotermální sondou a injektáž vrtu, včetně dopravy. A to není vše!

Po dokončení vrtu následuje 72 hodinový test tepelné odezvy (Thermal Response Test), kterým zjistíme tepelné vodivosti hornin na dané lokalitě. Test teplotní odezvy minimalizuje rizika a maximalizuje návratnost investice do geotermálního vytápění díky optimalizaci provozní efektivity a snížení nákladů.

Tento test v hodnotě 50 000 Kč je v rámci této akce zcela zdarma!!! Vaše investice bude tak skutečně kompletní a bez skrytých nákladů za vrtné práce.

Pozor, nabídka platí jen do konce května 2024 s podmínkou realizace do konce roku, tak neváhejte a získejte tu nejlepší cenu.

S Green Gas Drilling dostanete záruku kvality podloženou dlouholetou praxí. S více než 656 km úspěšně realizovaných vrtů jsme přispěli k úsporám na vytápění pro domácnosti i podniky v celé České a Slovenské republice. Tepelná čerpadla země-voda jsou ideálním řešením pro efektivní vytápění, ať už pro rodinné domy nebo průmyslové objekty.

Zajistěte si výhodnou cenu Vašeho vrtu ještě dnes. Stačí zavolat na 728 596 593 a my se o vše postaráme.

www.greengas-drilling.cz

Exkluzivní nabídka vrtů pro tepelná čerpadla

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111