Den s… Nově v Green Gas DPB… Práce s talenty…

Pondělí 15.8.2022

Naši talenti mají možnost získat v rámci společnosti Green Gas zajímavou pracovní zkušenost: strávit Den s …vybranou pracovní pozicí.

Ne vždy je všem zaměstnancům jasné, co přesně je v pracovní náplní té či oné pracovní pozice. Naši talenti si mohou vybrat, se kterou pracovní náplní by se rádi blíže seznámili napříč různými úrovněmi řízení: od dělnických přes technické až po manažerské pozice. Přínosem je cílenější směřování na pozice s vyšší odpovědností, vytvoření si jasné představy o tom, co přesně práce na pozici prakticky obnáší. Jsme rádi za pozitivní zpětnou vazbu a vzájemné sdílení.

„Strávit den s naší ředitelkou pro lidské zdroje a komunikaci byla pro mě zajímavá zkušenost. Díky tomuto dni se trochu změnil můj pohled na personální oddělení. Uvědomil jsem si, jak je důležité nacházet pro všechny strany přijatelné kompromisy, z pohledu prostředníka mezi nejvyšším vedením, odbory a řadovými zaměstnanci. Zaujala mě šíře oblastí, kterou personalisté řeší. Je také velmi důležitá komunikace napříč organizačními jednotkami tak, aby bylo zajištění sdílení relevantních informací.“ Ing. Tomáš Jopek, manažer IMS.

Den s… Nově v Green Gas DPB… Práce s talenty…

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111