vrtné práce

Vrty pro tepelná čerpadla

Postaráme se o kompletní vyvrtání a vystrojení vrtu pro tepelná čerpadla

Navrhneme pro vás ideální řešení na míru, zpracujeme projektovou dokumentaci, vyřídíme potřebnou legislativu, provedeme vrt a zprostředkujeme realizaci celého topného systému včetně dodávky tepelného čerpadla. Poradíme s umístěním geotermálního vrtu pro tepelná čerpadla s řešením pro rodinné domy, korporátní firmy i průmyslové objekty.

Zajistěte si levný, soběstačný a ekologický způsob vytápění domu nebo komerční budovy pomocí geotermálního vrtu. Rostoucí ceny energií už se vás nebudou týkat.

vrtné práce
vrtné práce

Vytápění, chlazení a ohřev vody po celý rok

Tepelné čerpadlo může fungovat pro vytápění, chlazení a ohřev vody všech typů budov. Geotermální vrty pro tepelná čerpadla zajišťuje stabilní celoroční přísun energie bez ohledu na klimatické podmínky.

Inovativní technologie

Používáme pokročilé technologie, díky kterým realizujeme celoročně vrty v různých geologických podmínkách do hloubky až 200 metrů. Díky zvoleným postupům je naše práce navíc maximálně čistá.

Proč spolupracovat právě s námi?

Zkušenosti a spolehlivost

Vrty pro tepelná čerpadla provádíme už více než 20 let. Známe geologické podmínky po celém území České i Slovenské republiky a poradíme si ve všech situacích. Vrtáme rychle a čistě, s minimálním dopadem na okolí. 

Úspora na energiích

S ohledem na rostoucí ceny energií je vrt pro tepelné čerpadlo strategickým investičním krokem, jak snížit náklady na energie. Aktuálně navíc můžete využít státní podporu pro ekologický systém vytápění.

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.
  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 8:00 do 17:00

  tel

  +420 558 612 111