Den s… Nově v Green Gas DPB… Práce s talenty…


Pondělí 15. 8. 2022

Naši talenti mají možnost získat v rámci společnosti Green Gas zajímavou pracovní zkušenost: strávit Den s …vybranou pracovní pozicí.

Ne vždy je všem zaměstnancům jasné, co přesně je v pracovní náplní té či oné pracovní pozice. Naši talenti si mohou vybrat, se kterou pracovní náplní by se rádi blíže seznámili napříč různými úrovněmi řízení: od dělnických přes technické až po manažerské pozice. Přínosem je cílenější směřování na pozice s vyšší odpovědností, vytvoření si jasné představy o tom, co přesně práce na pozici prakticky obnáší. Jsme rádi za pozitivní zpětnou vazbu a vzájemné sdílení.

„Strávit den s naší ředitelkou pro lidské zdroje a komunikaci byla pro mě zajímavá zkušenost. Díky tomuto dni se trochu změnil můj pohled na personální oddělení. Uvědomil jsem si, jak je důležité nacházet pro všechny strany přijatelné kompromisy, z pohledu prostředníka mezi nejvyšším vedením, odbory a řadovými zaměstnanci. Zaujala mě šíře oblastí, kterou personalisté řeší. Je také velmi důležitá komunikace napříč organizačními jednotkami tak, aby bylo zajištění sdílení relevantních informací.“ Ing. Tomáš Jopek, manažer IMS.© 2010-2022 Green Gas DPB a.s., všechna práva vyhrazena.