Aktuality

Pátek 20. 8. 2021

Georadar vidí do podzemí

Společnost Green Gas DPB v letošním roce úspěšně realizovala georadarové průzkumy k zaznamenání anomálií pod povrchem země. Ověření a dohledání starých jam na Opavsku, kde probíhá rozsáhlá rekonstrukce a budování kulturního a rekreačního zázemí pro návštěvníky, přispělo k zajištění bezpečného prostředí pro návštěvníky.

Středa 11. 8. 2021

První letošní projekt Srdcaře

V rámci minigrantu Srdcovka vyhlašovaného Nadací OKD byl v letošním roce realizován první projekt zaměstnance Green Gas DPB, Jana Holanika. Téměř stovka závodníků se sešla, aby poměřili síly v plavání, běhu a jízdě na kole v rámci 18. ročníku X-RunTo Triathlon v Brušperku.

Pondělí 12. 7. 2021

Pokračujeme v pomoci na Hodonínsku… Přidejte se!

Další týden pomoci zaměstnanců Green Gas DPB na Hodonínsku. 

Sobota 3. 7. 2021

Pomáháme na Hodonínku… Přidejte se!

Společnost Green Gas DPB pomáhá v tornádem postižených oblastech. Tento týden první skupina celkem 5 zaměstnanců s nákladním autem společnosti Green Gas DPB pomáhá obcím na Hodonínsku. 

Pátek 18. 6. 2021

Živě vrtání pro tepelná čerpadla

Živě vrtání pro tepelná čerpadla

Zajímá vás, jak probíhá vrt pro tepelná čerpadla? Jak efektivně využít geotermální energie, která patří mezi obnovitelné a stabilní zdroje tepla a je výsledkem působení tepelné energie zemského jádra? Green Gas DPB je zkušeným odborníkem v realizaci vrtných v různém typu podloží…

Pondělí 24. 5. 2021

Inovujeme s maximálním využitím přírodních zdrojů

Společnost Green Gas zprovoznila další dvě unikátní zařízení tzv. tandem mixery na lokalitách Vrbice a Muglinov, která umožňují spalování plynu s koncentrací metanu nižší než 30%.

Čtvrtek 8. 4. 2021

Metanscreening pro bezpečnost obyvatel

Společnost Green Gas s 20letou praxí v oboru plynové prevence nabízí akreditované měření koncentrace metanu a oxidu uhličitého v půdním vzduchu a ovzduší. 

Úterý 16. 3. 2021

Green Gas pro Dům kultury města Ostravy

Nová vrtná souprava společnosti Green Gas DPB úspěšně zrealizovala svůj první vrt pro tepelné čerpadlo do hloubky 140 m pro společnost GEROtop, s.r.o. u Domu kultury města Ostrava.

Čtvrtek 4. 3. 2021

Prevence nade vše

První plošné a zatím dobrovolné antigenní testování v Green Gas DPB proběhlo v Paskově. 

Úterý 2. 3. 2021

Anticovidové balíčky

Když se podaří lidem udělat i malou radost a načasovat ji správně, je naše radost dvojnásobná.

Výpis: 21-30 z 53


© 2010-2022 Green Gas DPB a.s., všechna práva vyhrazena.